Makinë me fletë me dy shtresa horizontale
RGC-730 MAKINE AUTOMATIKE HIDRAULIKE PREJTJES SË KUPAVE
MAKINË PËR PËRPËRJEN E KUPAVE SERVO PLOTË

rreth SHBA

Shantou Xinhua Packing Machinery Co, Ltd. është e specializuar në makineritë automatike të paketimit me zhvillim, prodhim, shitje dhe shërbim ndaj klientit.Kompania jonë prodhon seri të makinerisë plotësisht automatike të prodhimit të kupave, makinerisë së nxjerrjes së fletëve plastike, makinerisë së grumbullimit të kupave, pajisjeve të plota dhe linjës së prodhimit të personalizuar.

2001

E themeluar

4000+

Metër katror

50+

Punonjësit

produkt

Makinë për nxjerrjen e fletëve

Makinë termoformuese

Makinë grumbullimi

Aksesorë

JP 900 120 Sheet Extruding Machiner

JP 900 120 Sheet Extruding Machiner

JP-900-120

JP 900 120 Sheet Extruding Machiner

JP 900 135 Makineri për nxjerrjen e fletëve

JP 900 135 Makineri për nxjerrjen e fletëve

JP-900-135

JP 900 135 Makineri për nxjerrjen e fletëve

Makinë për nxjerrjen e fletëve JP 850 110

Makinë për nxjerrjen e fletëve JP 850 110

JP-850-110

Makinë për nxjerrjen e fletëve JP 850 110

SEV-858S MAKINË TERMOFORMUESE PLOTËSISË SERVO

SEV-858S MAKINË TERMOFORMUESE PLOTËSISË SERVO

SEV-858S

SEV-858S MAKINË TERMOFORMUESE PLOTËSISË SERVO

RGC-730 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-730 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-730

RGC-730 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-720A Thermocol Making Makine Cup Make

RGC-720A Thermocol Making Makine Cup Make

RGC-720A

RGC-720A Thermocol Making Makine Cup Make

RGC-730A Makinë termoformuese plastike

RGC-730A Makinë termoformuese plastike

RGC-730A

RGC-730A Makinë termoformuese plastike

RGC-730S Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-730S Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-730S

RGC-730S Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-750 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-750 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-750

RGC-750 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-720 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-720 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

RGC-720

RGC-720 Makinë termoformuese plotësisht automatike e filxhanit

SERIA ZK MAKINË PLOTËSISË AUTOMATIKE PËR RRIVIZIM TË KUPAVE

SERIA ZK MAKINË PLOTËSISË AUTOMATIKE PËR RRIVIZIM TË KUPAVE

SERIA ZK

SERIA ZK MAKINË PLOTËSISË AUTOMATIKE PËR RRIVIZIM TË KUPAVE

ROBOT ME TRANSVEER PËR NUMËRIM DHE RRIVIZIM AUTOMATIK

ROBOT ME TRANSVEER PËR NUMËRIM DHE RRIVIZIM AUTOMATIK

ROBOT ME TRANSVEER PËR NUMËRIM DHE RRIVIZIM AUTOMATIK

lehtë për t'u përdorur

Xinhua ka pajisje të përparuara të prodhimit dhe punëtori të standardizuara të prodhimit

Prodhim i qëndrueshëm, me efikasitet të lartë, i madh!

lajmet e fundit

Disa pyetje për shtypin

Perspektiva e aplikimit të teknologjisë së sterilizimit të ftohtë dhe ruajtjes së ushqimit është premtuese

Perspektiva e aplikimit të sterilizimit të ftohtë...

Vitet e fundit në vendin tonë po zhvillohen me shpejtësi produktet e parafabrikuara të paketimit të perimeve të freskëta si mishi i freskët, frutat dhe perimet e freskëta të prera dhe ushqimi i përgatitur.Por problemi i f...

Shiko me shume
Rreth Standardit të Cilësisë së Kupës PP

Rreth Standardit të Cilësisë së Kupës PP

1. Objektivi Të sqarohet standardi i cilësisë, gjykimi i cilësisë, rregulli i marrjes së mostrave dhe mënyra e inspektimit të filxhanit plastik PP për paketimin 10g tul të freskët mbret.2. Fusha e aplikimit Është i përshtatshëm për inspektimin e cilësisë...

Shiko me shume
Politika të lidhura me disa provinca dhe qytete në industrinë e produkteve plastike

Politika që kanë të bëjnë me disa krahina dhe qytete...

Produktet plastike janë bërë nga plastika si përpunimi kryesor i lëndës së parë të jetës, industrisë dhe furnizimeve të tjera kolektivisht.Përfshirë plastikën si derdhje me injektim të lëndës së parë, flluskë dhe produkte të tjera të të gjithë proceseve...

Shiko me shume

lehtë për t'u përdorur

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

DËRGONI KËRKESËN